cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
1 Vybráno
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 2/0 černá, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 2/0 černá, 110 ml
Kód: 12483
Kód dod.: 860577
EAN: 4056800877614
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Ariel prací gel Color, 25 dávek, 1,125 l
Ariel®
Ariel prací gel Color, 25 dávek, 1,125 l
Kód: 2500361
Kód dod.: 765028
EAN: 8700216691925
 
179.90 Kč
7.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nový a koncentrovanější tekutý prací gel Ariel Color se aktivuje již při teplotě 20 stupňů a představuje ideální péči o vaše barevné prádlo.
AKCE
-1%Sleva
Wellaflex Power hold stylingový gel 150 ml
Wella®
Wellaflex Power hold stylingový gel 150 ml
Kód: 2500990
Kód dod.: 860519
EAN: 4064666802312
 
99 Kč
99.90 Kč
660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Power Hold je stylingový gel s velmi silnou fixací, který udrží váš účes perfektně upravený až 24 hodin.
Mr. Proper 3v1 WC čistič 750 ml
Mr. Proper
Mr. Proper 3v1 WC čistič 750 ml
Kód: 2104476
Kód dod.: 240124
EAN: 8001841629933
 
64.90 Kč
86.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
3v1 = dlouhotrvající lesk, hygienická čistota, svěží vůně, eliminace vodního kamene. Čistící prostředek Mr.Proper vám přináší hygienickou čistotu, protože je navržen tak, aby důkladně vyčistil i dolní části toaletní mísy a snadno z ní odstraní skvrny
Ariel prací prášek Mountain Spring 20 praní, 1,1 kg
Ariel®
Ariel prací prášek Mountain Spring 20 praní, 1,1 kg
Kód: 2303305
Kód dod.: 757028
EAN: 8006540940334
100%
179.90 Kč
9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ariel Color prací prášek na barevné prádlo, zachová barvu i tvar praného prádla. Ariel Color s nízkou pěnivostí je určen pro barevné prádlo. Proniká do hloubky vláken a perfektně odstraňuje nečistoty.
AKCE
-25%Sleva
Naturella dámské vložky Classic Night, 7 ks
Naturella
Naturella dámské vložky Classic Night, 7 ks
Kód: 52619
Kód dod.: 916135
EAN: 4015400437543
100%
29.90 Kč
39.90 Kč
4.27Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dámské hygienické vložky s obsahem heřmánku zajišťující komfortní a spolehlivou ochranu.
-4%Sleva
Wellaflex Style & Nourish 7v1 pěnové tužidlo, fixace 2, 200 ml
Wella®
Wellaflex Style & Nourish 7v1 pěnové tužidlo, fixace 2, 200 ml
Kód: 2501005
Kód dod.: 860525
EAN: 4064666984230
 
104.90 Kč
109 Kč
524.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Style & Nourish 7v1 je univerzální pěnové tužidlo, které nabízí sedm výhod v jednom balení – fixaci, objem, definici, pružnost, hydrataci, lesk a ochranu před teplem.
Ariel Mountain Spring tekutý prací gel pro čisté a voňavé prádlo bez skvrn 25 dávek 1,125 l
Ariel®
Ariel Mountain Spring tekutý prací gel pro čisté a voňavé prádlo bez skvrn 25 dávek 1,125 l
Kód: 2501103
Kód dod.: 765036
EAN: 8700216691291
 
179.90 Kč
7.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ariel Mountain Spring je tekutý prací gel, který zajistí dokonale čisté a voňavé prádlo bez skvrn.
AKCE
-16%Sleva
Ariel Mountain Spring box prací prášek na barevné prádlo 80 dávek 4,4 kg
Ariel®
Ariel Mountain Spring box prací prášek na barevné prádlo 80 dávek 4,4 kg
Kód: 2402762
Kód dod.: 759014
EAN: 8006540940150
 
419.90 Kč
499.90 Kč
5.25Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ariel Mountain Spring je univerzální prací prášek vhodný pro bílé, světlé i barevné prádlo.
Swiffer XXL Duster Kit teleskopická násada + prachovka 2 ks
Swiffer
Swiffer XXL Duster Kit teleskopická násada + prachovka 2 ks
Kód: 2104467
Kód dod.: 588412
EAN: 8006540316603
70%
149.90 Kč
150 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozlučte se s prachem, vlasy, chlupy a nečistotami. Zadržuje prach, vlasy, alergeny z roztočů a také chlupy z koček a psů. Včetně teleskopické násady 90 cm.
Mr. Proper univerzální čistič podlah Levandule 1 l
Mr. Proper
Mr. Proper univerzální čistič podlah Levandule 1 l
Kód: 2506908
Kód dod.: 700403
EAN: 4084500644946
 
69.90 Kč
70 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistící prostředek pro čištění podlah a velkých ploch, bezpečná hodnota pH, parfemace levandule. Vhodné pro všechny povrchy včetně lakovaného a lazurovaného dřeva.
Gillette Holicí pěna Original 250 ml
Gillette®
Gillette Holicí pěna Original 250 ml
Kód: 2601063
Kód dod.: 880165
EAN: 8006530159203
 
79.90 Kč
319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna na holení poskytuje bohatou ochrannou pěnu, usnadňuje kluznost břitvy a přispívá k příjemnému pocitu po holení.
Persil prací prášek Expert Freshness by Silan 72 praní
Henkel Persil
Persil prací prášek Expert Freshness by Silan 72 praní
Kód: 2407195
Kód dod.: 764945
EAN: 9000101805932
 
559.90 Kč
7.78Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil prací prášek Expert Freshness by Silan vám pomůže docílit dokonale čistého prádla a zářivosti barev vašeho oblečení při každém praní.
Ariel Formula Pro Plus prací prášek pro profesionální použití 130 dávek 13 kg
Ariel®
Ariel Formula Pro Plus prací prášek pro profesionální použití 130 dávek 13 kg
Kód: 2501268
Kód dod.: 716560
EAN: 8700216636889
 
1 299.90 Kč
10Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ariel Formula Pro Plus je vysoce účinný prací prášek určený pro profesionální použití v prádelnách, hotelech, restauracích či zdravotnických zařízeních.
Head & Shoulders Citrus Fresh šampon proti lupům, 400 ml
Head & Shoulders®
Head & Shoulders Citrus Fresh šampon proti lupům, 400 ml
Kód: 51490
Kód dod.: 845322
EAN: 5011321336032
100%
129.90 Kč
324.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Head & Shoulders Cool Menthol šampón odstraňuje 100 % viditelných lupů z pokožky hlavy již během několika dnů a dlouhodobě zamezuje jejich opětovnému výskytu. Citrusová esence dodává vlasům větší vitalitu.
Jar na nádobí Sensitive Tea Tree a máta, 900 ml
Jar
Jar na nádobí Sensitive Tea Tree a máta, 900 ml
Kód: 100255
Kód dod.: 735086
EAN: 4015400991434
93%
79.90 Kč
88.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jar je koncentrovaný prostředek na ruční mytí nádobí. Díky účinnému složení stačí malé množství přípravku na velké množství nádobí. Má dlouhotrvající aktivní pěnu. Snadno si poradí se znečištěným a mastnotou. Má příjemnou vůni a je šetrný k rukám.
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 390 g, 6 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 390 g, 6 dávek
Kód: 2403522
Kód dod.: 755087
EAN: 4061746508003
 
29.90 Kč
4.98Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
Ambi Pur osvěžovač vzduchu do koupelny Merlion Cotton Flower, 75 ml
Ambi Pur®
Ambi Pur osvěžovač vzduchu do koupelny Merlion Cotton Flower, 75 ml
Kód: 1908468
Kód dod.: 728034
EAN: 8700216014717
100%
99.90 Kč
12 487.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelový osvěžovač vzduchu, který přinese do vaší koupelny příjemnou svěží vůni. Osvěžovač odstraňuje ze vzduchu pachy a současně zabraňuje jejich usazování na měkkých površích, jako jsou ručníky, vany či sprchové závěsy.
-17%Sleva
Mr. Proper Alpine Fresh čistič koupelny 800 ml
Mr. Proper
Mr. Proper Alpine Fresh čistič koupelny 800 ml
Kód: 2601051
Kód dod.: 716860
EAN: 8700216545303
 
99.90 Kč
119.90 Kč
124.88Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mr. Proper Alpine Fresh čistič koupelny 800 ml je účinný a praktický prostředek pro každodenní údržbu koupelny.
Head & Shoulders Extra Volume šampon proti lupům, 400 ml
Head & Shoulders®
Head & Shoulders Extra Volume šampon proti lupům, 400 ml
Kód: 51489
Kód dod.: 845327
EAN: 4084500610668
 
129.90 Kč
324.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení Actizinc pomáhá nejen proti lupům, ale zároveň obnovuje rovnováhu pokožky hlavy. Získáte tak opravdu krásné vlasy.
Gillette Mach3 náhradní hlavice, 5 ks
Gillette®
Gillette Mach3 náhradní hlavice, 5 ks
Kód: 2105562
Kód dod.: 882010
EAN: 7702018552313
 
299.90 Kč
59.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní hlavice pro holicí strojek Gillette Mach3.
AKCE
-1%Sleva
Wella Wellaton Intense barva na vlasy 4/5 Addictive Dark Mahagony
Wella®
Wella Wellaton Intense barva na vlasy 4/5 Addictive Dark Mahagony
Kód: 2301703
 
EAN: 4064666715124
95%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% sytý odstín na povrchu a odolné i zdravé vlasy zevnitř. Hloubkově vyživující kúra uzavře povrch
Bonux prací prášek Color Pure Magnolia 390 g, 6 dávek
Bonux
Bonux prací prášek Color Pure Magnolia 390 g, 6 dávek
Kód: 2402490
Kód dod.: 755085
EAN: 4061746507662
 
29.90 Kč
4.98Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek Bonux Color Pure Magnolia 3v1 obsahuje nové aktivní částice pro dokonalejší praní.
-24%Sleva
Swiffer vlhčené utěrky na podlahu Citrus Fresh, 48 ks
Swiffer
Swiffer vlhčené utěrky na podlahu Citrus Fresh, 48 ks
Kód: 2601062
Kód dod.: 588421
EAN: 8006530163071
 
339.90 Kč
449.90 Kč
7.08Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Swiffer vlhčené utěrky na podlahu Citrus Fresh pomáhají odstranit nečistoty a prach a zanechávají svěží vůni.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.